Oferta nieruchomości - sprzedaż

Sprzedaż - Nieruchomość położona w Tychach ul. Dunikowskiego

Działka nr.4505/26 o powierzchni 0.4868 ha niezabudowana położona w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z punktami handlowo-usługowymi, parkingami. Nieruchomość od strony zachodniej i częściowo północnej przylega do ulic o nawierzchni asfaltowej Honoraty i Dunikowskiego. Z pozostałych stron nieruchomość otoczona budynkami mieszkaniowymi wielorodzinnymi. Dogodny dostęp do ciągów komunikacyjnych o nawierzchni asfaltowej ul. Dunikowskiego.

Więcej informacji

Tychy, ul. Murarska

Nieruchomość zabudowana w produkcyjno usługowej dzielnicy Wilkowyje miasta Tychy o powierzchni gruntu 0,6500 ha. Teren ogrodzony z bardzo dobrym układem komunikacyjnym, zagospodarowany, nawierzchnie dróg i placów utwardzone, oświetlenie zewnętrzne, teren uzbrojony.

Więcej informacji

Katowice, ul. Kościuszki

Mieszkanie własnościowe wraz z udziałem 103/1000 we współwłasności nieruchomości, z której ten lokal wydzielono, położone w centrum Katowic w wyremontowanej kamienicy przy ul. Kościuszki na III piętrze.

Więcej informacji

Działka Bieruń, ul. Granitowa

Działka nr 520/2 o powierzchni 1678 m2. Położona w Bieruniu przy ul. Granitowej zapisana w księdze wieczystej KA1T00058081/2 o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta niezabudowana, porośnieta zielenią oraz udział w drodze dojazdowej działka 519/2 o powierzchni 816 m2 zapisana w księdze wieczystej KA1T00058082/9 stanowiąca drogę dojazdową.

Więcej informacji

Działka Katowice Piotrowice, ul. Grottgiera

Działka rolno budowlana w Katowicach Piotrowicach o nieregularnym kształcie trójkąta pow. 5340 m2.
Dojazd do działki od ul. Grottgiera, możliwość dojazdu od ul. Orlej.
Brak planu zagospodarowania terenu.
Media: prąd, woda, kanalizacja w sąsiedztwie.

Więcej informacji

Działka Katowice Piotrowice, ul. Wspólna

Działka budowlana o pow. 15756 m2 położona w zacisznym miejscu za szkołą policyjną na końcu ul. Wspólnej w Katowicach - Piotrowice. Dojazd do działki drogą utwardzoną, w sąsiedztwie zabudowa mieszkalna jednorodzinna. Większość terenu działki 3/4 objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową MG i MN z dopuszczeniem działalności wytwórczej oraz zabudowę gospodarczą. Pozstała część jest nie objęta planem.

Więcej informacji

Oferta nieruchomości - wynajem

Wynajem - Katowice, ul. Kościuszki

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 103 m 3 w centrum Katowic przy ul. Kościuszki, w kamienicy III pietro, 5 pokoi samodzielnych, aneks kuchenny, łazienka z WC, przedpokój.
Po remoncie, podłogi panele i wykładziny, okna plastikowe, drzwi antywłamaniowe, łazienka wykafelkowana. Mieszkanie może być lokalem użytkowym przeznaczony pod działalność gospodarczą.

Więcej informacji